Způsoby dopravy

A. Zboží zasílané ČESKOU POŠTOU - balík do ruky (dodání zpravidla do 48 hodin)

dodání zpravidla do 48-72 hodin

Při objednávce nad 2.499,- Kč vč. DPH, je poštovné ZDARMA.

V ostatních případech, tzn. bude-li celková cena objednaného zboží nižší než 2499,- Kč vč. DPH, hradí kupující poplatek ve výši 99,- Kč.

B. Zboží zasílané přepravní službou DPD (dodání zpravidla do 48 hodin)

dodání zpravidla do 48 hodin
Pro úspěšné doručení je nutné uvést mobilní telefon, na kterém Vás bude dopravce před doručením kontaktovat a domluví si s Vámi přesný čas a místo převzetí zboží. Zboží je oprávněn převzít adresát (nicméně po dohodě s řidičem může zásilku převzít např. soused nebo kolega v práci).

Při objednávce nad 2.499,- Kč vč. DPH, je poštovné ZDARMA.

V ostatních případech, tzn. bude-li celková cena objednaného zboží nižší než 2.499,- Kč vč. DPH, hradí kupující poplatek ve výši 99,- Kč.

C. Zboží zasílané přepravní službou DPD na Slovensko (dodáni zpravidla do 48 - 72 hodin)

dodání zpravidla do 72 pracovních hodin.
Pro úspěšné doručení je nutné uvést mobilní telefon, na kterém Vás bude dopravce před doručením kontaktovat a domluví si s Vámi přesný čas a místo převzetí zboží.

Při objednávce nad 5.000,- Kč vč. DPH, je poštovné ZDARMA.

V ostatních případech, tzn. bude-li celková cena objednaného zboží nižší než 5.000,- Kč vč. DPH, hradí kupující poplatek ve výši 229,- Kč.

D. Zboží zasílané přes  službu Zásilkovna.CZ (dodáni zpravidla do 48 hodin)

Pro úspěšné doručení je nutné uvést mobilní telefon a vybrat příslušnou pobočku dle vašeho výběru, na kterou Vám bude zboží zasláno. Služba Vás bude informovat, kdy bude   objednávka připravena k vyzvednutí. Lhůta pro vyzvednutí je 14 pracovních dní (může být telefonicky prodloužena). Při objednávce nad 999 Kč, je poštovné zdarma. V ostatních případech, tzn. bude-li celková cena objednaného zboží nižší než 999,- Kč vč. DPH,Hradí kupující poplatek ve výši 49,- Kč.

E. Zboží zasílané přes  službu Zásilkovna.SK (dodáni zpravidla do 48 - 72 hodin)

Pro úspěšné doručení je nutné uvést mobilní telefon a vybrat příslušnou pobočku dle vašeho výběru, na kterou Vám bude zboží zasláno. Služba Vás bude informovat, kdy bude   objednávka připravena k vyzvednutí. Lhůta pro vyzvednutí je 14 pracovních dní (může být telefonicky prodloužena). Při objednávce nad 3999 Kč, je poštovné zdarma. V ostatních případech, tzn. bude-li celková cena objednaného zboží nižší než 3999,- Kč vč. DPH,Hradí kupující poplatek ve výši 78,- Kč. 

 

O expedici zásilky z našeho skladu budete informování automatickým emailem.

 

Pokud vyberete přepravu DPD budete informováni dalším e-mailem z jejich systému. V emailu je unikátní číslo Vaší zásilky, prostřednictvím kterého můžete zásilku sledovat na stránkách www.ppl.cz . Pokud Vás přepravce nezastihne, zavolá Vám na telefon uvedený při registraci, popř vloží do schránky upozornění s dalším termínem , v kterém bude zásilku opět doručovat.

Při výběru České pošty - obchodní balík Vám přijde SMS s číslem balíku a zásilku dopraví doručovatel. Pokud Vás nezastihne, vloží Vám do schránky informace o uložení zásilky na příslušné poště. Doba uložení je max. 7 dnů!! Následně je zásilka vrácena zpět. Zásilku můžete také sledovat na http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php

NEÚČTUJEME ŽÁDNÉ DALŠÍ POPLATKY za balné, křehké, dobírku, apod.


Pokud nám oznámíte důvod (telefonicky či emailem), můžete objednávku bezplatně zrušit, až do doby než bude zásilka expedována. V případě, že již byla expedována, nebo nebyla vyzvednuta (převzata), vyhrazujeme si v ojedinělých případech právo na úhradu nákladů spojených s expedicí.

Pokud máte jakékoli dotazy, kontaktujte zákaznický servis.