Žehlička Polti Vaporella Forever Super Pro s parním generátorem

Kód: ZH-FI000081
Neohodnoceno
Značka: POLTI S.p.A
4 990 Kč
Dodání do 3 dnů
Můžeme doručit do:
3.11.2021
Parní žehlička s bojlerem a bezpečnostním ventilem: profesionální žehlička s jednoduchým použitím a skladováním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žehlička s parním generátorem Vaporella Super Pro s exkluzivním uzavíratelným boxem pro uložení žehličky. Parní žehlička s profesionální žehlicí plochou Aluminium ACTIVA Rychlonahřívací parní generátor připraven k provozu již za 3 min. Vysoce efektivní bojler ze speciální hliníkové slitiny Extra ALP Maximální tlak páry 3 bary Stálý výstup páry až 120 g/min. Praktický uzavíratelný box pro bezpečné uložení žehličky Oddělený spínač zvlášť pro žehličku a generátor páry Žehličku lze spustit samostatně na suché žehlení Tlačítko pro fixaci stálého výstupu páry Pohodlné korkové držadlo Možnost vertikálního napařování Jednoduché ovládánÍ VLASTNOSTI Profesionální žehlící plocha ACTIVA Odolná aluminiová žehlící plocha s velmi dobrou kluzností. Koncentrace páry ve špici zajišťuje perfektní narovnání vláken. Část bez parních otvorů pak dokonale zafixuje narovnaná vlákna. Speciální drážky pro jednotnou páru a konstantní teplotu. Bezpečnostní ventil Patentovaný uzávěr Polti zabraňuje poranění párou. Nelze otevřít, je-li v bojleru pára i pod nízkým tlakem. Transportní držadlo Zajišťuje snadnou a bezpečnou manipulaci s přístrojem. Integrované v úložném boxu. Typ žehličky Profesionální s korkovou rukojetí Žehlící plocha Aluminium „ACTIVA“ Maximální tlak 3 bary Stálý výstup páry Až 120 g/min. Nastavení páry Nepřetržitá Funkce ECO ne Kapacita bojleru 1,7 litru Materiál bojleru Extra ALP – speciální hliníková slitina Využitelná kapacita bojleru 1,3 litru (cca 1,5 h) Objem zásobníku na vodu - Systém doplňování vody Jednorázové (tlakový bojler) Indikátor prázdného zásobníku ANO Indikátor připravenosti páry ANO Vertikální napařování ANO Automatické vypínání Auto-Off ne Příkon žehličky 750 W Příkon generátoru 1000 W Maximální příkon (W) 1750 W Rozměry 29 x 34 x 24 cm Hmotnost 7,4 kg PŘÍSLUŠENSTVÍ Nálevka Nálevka pro snadné doplňování vody Silikonová podložka Umožňuje odložení horké žehličky ve vodorovné poloze kdykoli v průběhu žehlení. Lze ji umístit kamkoli na žehlící desku prkna, zajišťuje rychlejší a pohodlnější průběh žehlení. Chrání žehlící desku před mechanickým poškozením.

Vysokotlaký bojler pro ještě silnější páru

Pára generovaná bojlerem má větší sílu, rychleji prolne do látky a žehlení je tak méně časově náročné. Rychlejšího žehlení dosáhnete i ve vertikální poloze a také při žehlení více vrstev látky najednou, jako například ubrusů a povlečení. Pro dokonalé výsledky kdykoliv.

Opravdová profesionální žehlička u vás doma

Jako opravdová profesionální žehlička má Vaporella Super Pro hliníkovou žehlicí plochu, která přenáší teplo rovnoměrně. Vyšší tloušťka žehlicí plochy Vám pomůže s pomačkanou látkou a korková rukojeť příjemně sedne do ruky během žehlení. Navíc má žehlicí plocha od Vaporelly koncentrovány otvory pro výstup páry ve špici a tím soustředí parní sílu do jednoho bodu - ideální pro vyžehlení odolných záhybů.

Jednoduché a bezpečné uložení

Praktické posuvné víko Vám umožní uložit Vaporellu tak, aby byla chráněna před pádem nebo prachem.

Vhodné pro všechny tkaniny

Každá látka vyžaduje jiné množství páry. Díky možnosti vlastního nastavení síly páry můžete regulovat množství páry pro dokonalý výsledek.

Technologie ve službách bezpečnosti

Vaporella bezpečnostní ventil bojleru se neotevře, pokud je v něm jakýkoli zbytkový tlak. Tím Vás chrání před opařením.

Pohodlí během pauzy

Přenosná žehlicí protiskluzová podložka ze silikonu Vám umožní během pauzy položit žehličku přímo na žehlicí prkno.

Jednoduchý transport

Díky integrovanému robustnímu madlu je přenášení a uložení Vaporelly jednoduché a bezpečné.

Kvalita vyrobená v itálii

Vaporella Super Pro byla navržena a kompletně sestavena v Itálii. Pozornost byla věnována každému výrobnímu kroku a tím zaručujeme kvalitu hotového výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vaporella
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7.66 kg
Žehlící plocha: Aluminium
Hmotnost: 7.4 kg
Rozměry: 29 x 34 x24 cm
Systém doplňování vody: jednorázové - zásobník 1.3 L
Nastavení páry: Nepřetržitá
Stálý výstup páry: Až 120 g/min
EAN: 8007411000812.000000
Kód produktu: FI000081
Maximální příkon (W): 1750 W
Posuvný kryt: ANO
Rukojeť pro přenášení: ANO
Maximální tlak: 3 bary
Varovné kontrolky: Indikátor zapnutí on-off / pára připravena / chybí voda / zapnout - vypnout boiler

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: