Žehlička Polti Vaporella 535 ECO Pro s parním generátorem

Kód: ZH-PLEU0188
Neohodnoceno
Značka: POLTI S.p.A
2 990 Kč
Dodání do 3 dnů
Můžeme doručit do:
3.11.2021
Položka byla vyprodána…

Parní žehlička s bojlerem a patentovaným bezpečnostním ventilem, profesionální Alu žehlící plochou a korkovou rukojetí.

Parní žehlička s bojlerem a s bezpečnostním ventilem

Vaporella 535 Eco_Pro je kompaktní,  ,,zelená“, parní žehlička s bojlerem a s bezpečnostním ventilem. Díky malé velikosti je snadné ji skladovat i v nejmenších prostorách. Pomocí funkce EKO můžete ušetřit až 30% * elektrické energie a vody, a navíc si můžete být jisti, že budete mít profesionální výsledky. Díky bojleru můžete žehlit dlouho bez přerušení, jakmile je potřeba doplnit vodu, rozsvítí se kontrolka, která vás upozorní, že nádržka na vodu je prázdná.

Plnění je zcela bezpečné, protože bezpečnostní ventil bojleru se neotevře, pokud je v něm i jen malé množství zbytkového tlaku. ,,Tradiční“ Polti žehlička Vaporella s hliníkovou žehlicí plochou s parními otvory koncentrovanými ve špičce plochy a korkovou rukojetí Vám umožní dokonale žehlit, a to bez námahy. A když žehlení dokončíte, nemusíte řešit co s volnými kabely: Vaporella 535 Eco_Pro má 2 pohodlná pouzdra pro uložení napájecího kabelu i parní hadice.

- parní žehlička s bojlerem a bezpečnostním ventilem
- síla páry až 4 bary
- Eko funkce
- žehlička s hliníkovou žehlicí plochou
- korkové držadlo izoluje a zůstává chladné / prodyšné
- tlačítko pro aretaci „stálého výstupu“ páry
- odnímatelná protiskluzová podložka ze silikonu na odložení žehličky
- plynulá regulace páry

Detailní informace

Detailní popis produktu

- Parní žehlička s bojlerem a bezpečnostním ventilem - Síla páry až 4 bary - Eko funkce - Žehlička s hliníkovou žehlicí plochou - Korkové držadlo izoluje a zůstává chladné / prodyšné - Tlačítko pro aretaci „stálého výstupu“ páry - Odnímatelná protiskluzová podložka ze silikonu na odložení žehličky - Plynulá regulace páry EKO FUNKCE K ÚSPOŘE ENERGIE EKO funkce automaticky nastaví tlak páry, což šetří energii a vodu, přičemž je stále zaručen perfektní výsledek žehlení. PRO JAKÝKOLIV DRUH TKANINY Každá tkanina potřebuje jiné množství páry. Díky nastavení páry na generátoru je možné použít pro každý materiál správné množství a teplotu a dosáhnout tak dokonale vyžehleného prádla. TECHNOLOGIE VE SLUŽBÁCH BEZPEČNOSTI Bezpečnostní ventil bojleru se neotevře, pokud je v něm jakékoliv množství zbytkového tlaku. Tím Vás chrání před opařením. MAXIMÁLNÍ STABILITA ŽEHLIČKY BĚHEM PŘESTÁVKY Odkládací protiskluzová plocha udrží žehličku bezpečně na svém místě po dobu posouvání prádla nebo přestávky v žehlení. OPRAVDOVÁ PROFESIONÁLNÍ ŽEHLIČKA U VÁS DOMA Jako pravá profesionální žehlička s hliníkovou žehlicí plochou rozděluje teplo rovnoměrně. Větší tloušťka žehlicí plochy Vám pomůže s pomačkanou látkou, korková rukojeť se během žehlení příjemně drží. Navíc má žehlící plocha Vaporella otvory soustředěné ve špici, tím koncentruje páru do jednoho místa a díky tomu usnadňuje žehlení odolných záhybů. VYSOKOTLAKÝ BOJLER Pára vytvářená bojlerem má větší sílu, okamžitě proniká do látky a žehlení je tedy méně časově náročné. Díky tomu budete rychleji žehlit i ve svislé poloze, a také více vrstev látky najednou, jako například ubrusy a povlečení. Pro vždy dokonalé výsledky.

EKO funkce k úspoře energie

EKO funkce automaticky nastaví tlak páry, což šetří energii a vodu, přičemž je stále zaručen perfektní výsledek žehlení.

eko funkce
pro žehlení jakékoli látky

Pro jakýkoliv druh tkaniny.

Každá tkanina potřebuje jiné množství páry. Díky nastavení páry na generátoru je možné použít pro každý materiál správné množství a teplotu a dosáhnout tak dokonale vyžehleného prádla.

Technologie ve službách bezpečnosti.

Bezpečnostní ventil bojleru se neotevře, pokud je v něm jakékoliv množství zbytkového tlaku. Tím Vás chrání před opařením.

stabilní odkládací plocha

Maximální stabilita žehličky během přestávky

Odkládací protiskluzová plocha udrží žehličku bezpečně na svém místě po dobu posouvání prádla nebo přestávky v žehlení.

Opravdová profesionální žehlička u vás doma

Jako pravá profesionální žehlička s hliníkovou žehlicí plochou rozděluje teplo rovnoměrně. Větší tloušťka žehlicí plochy Vám pomůže s pomačkanou látkou, korková rukojeť se během žehlení příjemně drží. Navíc má žehlící plocha Vaporella otvory soustředěné ve špici, tím koncentruje páru do jednoho místa a díky tomu usnadňuje žehlení odolných záhybů.

profesonální žehlička s korkovým madlem
vysokotlaký bojler

Vysokotlaký bojler

Pára vytvářená bojlerem má větší sílu, okamžitě proniká do látky a žehlení je tedy méně časově náročné. Díky tomu budete rychleji žehlit i ve svislé poloze, a také více vrstev látky najednou, jako například ubrusy a povlečení. Pro vždy dokonalé výsledky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vaporella
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.55 kg
Hmotnost (kg): 4.3
Žehlící plocha: Aluminium
Automatické vypínání Auto-Off: Jednorázové - zásobník 0.9 L
Rozměry: 25 x 35 x 27 cm
Výstup páry: možnost aretace páry pro nepřetržitý výstup
Kód produktu: PLEU0188
Maximální příkon (W): 1750 W
Nastavitelný výstup páry: Až 90 g/min
Úložný prostor na kabel: ANO
Maximální tlak: 4 bary
Varovné kontrolky: indikátor zapnutí on-off / pára připravena / doplnit vodu
Úspora energie / vody (%): v ECO režimu až 30% / 30%
Úložný prostor pro parní hadici: ANO
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: