Žehlicí systém Philips PerfectCare Compact GC783380 černátyrkysová

Kód: ZH-GC7833/80
Neohodnoceno
Značka: Philips
5 490 Kč
Není skladem

parní generátor • maximální příkon 2 400 W • připraven k použití za 2 minuty • trvalý výstup páry až 120 g/min • parní ráz 350 g • maximální tlak 6 bar • kapacita nádržky na vodu 1 500 ml • vertikální napařování • vyjímatelná nádržka na vodu • velký plnicí otvor • otočná koncovka kabelu • napařovací špička Precision • žehlicí plocha SteamGlide Plus • 1,8m kabel

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nikdy jste neměli větší možnost usnadnit si žehlení! Philips vám představuje unikátní parní generátor z řady PerfectCare Compact, který zajistí, že tato nenáviděná činnost vám již nebude zabírat dlouhé hodiny z vašeho drahocenného času.

Jedná se o přístroj, který si během několika okamžiků díky cílené a účelné aplikaci páry poradí i s těmi nejnepoddajnějšími látkami, jako je džínovina, zároveň zůstává ovšem šetrná i k jemnému oblečení z vlny nebo hedvábí.

Pára, která si poradí se vším!

Ani na samotné nahřátí přístroje nebudete muset příliš dlouho čekat. S příkonem o hodnotě až 2 400 W bude tento model připraven k použití již během pouhých 2 minut. Trvalý výstup páry 120 gramů za minutu osvěží a změkčí prádlo natolik, že následné žehlení bude už jen otázkou několika vteřin. Pokud by to nestačilo, tak můžete využít potenciál parního rázu, kterému žádné oblečení neodolá. Dosahuje 350 gramů a zajistí okamžité zjemnění látky.

Jednoduchá obsluha

Parní generátor se neobejde bez nádržky na vodu. Ta se může pochlubit objemem 1 500 ml, díky čemuž vystačí až na 90 minut napařování. Nádržka je vyjímatelná a dá se velmi jednoduše doplnit. Jednoduché manipulaci také napomáhá nízká váha a kompaktní velikost přístroje společně s 1,8metrovým přívodním kabelem s otočnou koncovkou.

Úspora především

Kromě perfektně vyžehleného oblečení myslí tento parní generátor i na vaši peněženku a životní prostředí. S režimem ECO totiž výrazně šetříte energii za snížené produkce páry. Ta ovšem nijak negativně neovlivní výsledky žehlení.

Snadné doplňování vody

Parní generátor se může pochlubit objemnou nádržkou na vodu s celkovým objemem 1 500 ml. Tento vám vystačí až na 1,5 hodiny žehlení. Nádržka je navíc plně vyjímatelná a tak můžete vždy vodu jednoduše doplnit.

 Poradí si s čímkoliv

S unikátní technologií OptimalTEMP se již nemusíte zabývat tím, že džíny musíte žehlit při jiné teplotě než vlnu. S nepřetržitý napařováním totiž nemůže dojít ke spálení jakékoli látky i za vysokých teplot.

 Automatické vypnutí

Tento model myslí úplně na vše a výjimkou není ani bezpečnost vaší domácnosti. Díky funkci automatického bezpečnostního vypnutí parní generátor okamžitě ukončí ohřívání, pokud jej nebudete několik minut používat.

 Unikátní žehlicí plocha a špička

Jednou z hlavních předností tohoto modelu je jeho žehlicí plocha a napařovací špička. Pro jejich výrobu byla vybrána nejkvalitnější nerezová ocel, která je vybavena vrstvou oxidu titanu a je tak odolná vůči jakémukoli poškrábání a zároveň velmi šetrná i k jemným látkám.

 Pára vše vyřeší

Parní generátor již svým názvem naznačuje, že využívá k žehlení vašeho oblečení zejména páru. Tento model se může pochlubit parním výstupem 120 gramů za minutu a parním rázem 350 gramů, který si poradí i s těmi nejméně poddajnými látkami.

 Bez spáleného oblečení

S inovativní technologií OptimalTEMP se již nemusíte bát nechat rozpálenou žehličku na žehlicím prkně. Díky silnému parnímu výstupu nedojde ke spálení bavlněného oblečení, ani pokud ztratíte na chvíli pozornost.

 Dlouhá životnost

Jedním z největším strašáků všech přístrojů jakýmkoliv způsobem operujících s vodou je vodní kámen. Funkce Easy De-Calc Plus vám včas připomene, že je zapotřebí žehličku vyčistit a předejít tak jejímu zničení.

 Jednoduchá manipulace

Již při prvním použití pocítíte lehkost žehličky. Kvůli její nízké hmotnosti tak bude manipulace s ní velmi jednoduchou záležitostí a i po několika hodinách žehlení vás nebude příliš bolet ruka.

 Na vše myslí

Nemusíte mít ani starost, že by vám při přenášení žehlička vypadla z parní jednotky. To zajistí bezpečnostní zámek, který žehličku ihned uzamkne k základně. Kromě zajištění žehličky proti vypadnutí vás také ochraňuje před spálením.

Doplňkové parametry

Kategorie: Philips
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: