Naše výhody k nákupu

1. Prodloužená lhůta pro vrácení zboží

Čtrnáctidenní zákonná lhůta na vrácení zboží zakoupeného přes internet se nám nezdála dost dlouhá. Stát se může cokoliv a vám pak doma zůstane produkt, pro který nemáte využití. Proto jsme se našim zákazníkům rozhodli nabídnout možnost vrácení zboží do 45 dnů.

Zaujalo vás to? Přečtěte si podrobnosti přímo na stránce: Dáváme 45 dnů na vrácení zboží.

2. Garance okamžité výměny zboží

Většina našich dodavatelů věří kvalitě svých výrobků na 100 %. Proto přišli s obrovskou výhodou – garancí okamžité výměny zboží. Jakmile se vám v záruční době výrobek porouchá, my ho odešleme do jejich servisu a vám dáme ihned nový.

Další podrobnosti o značkách a postupu při výměně najdete na stránce: Garance okamžité výměny.

3. Reklamujete u nás žehličku? Půjčíme vám zatím jinou

Rozbila se vám u nás zakoupená žehlička? Obraťe se na nás, společně vyřídíme záruční reklamaci nebo odeslání do pozáručního servisu. V obou případech vám po dobu opravy zapůjčíme jednu z našich žehliček zdarma. Přijít si pro ni můžete osobně nebo vám ji zašleme až domů.

Díky tomu na vás nebude po měsíci čekat hora prádla na vyžehlení.

4. Neplatíte poplatky za zabalení zboží

U nás neplatíte u žádné objednávky balné. Přesto si dáváme s balením každého zboží záležet. Používáme profesionální krabice z pevného kartonu a nešetříme s bublinkovou fólií.

Poku se však přeci jenom stane, že se vaše objednávka vinou přepravce poškodí, nemusíte věšet hlavu. Stačí nám zavolat nebo poslat e-mail a my vám obraten zašleme balík znovu. S přepravcem si nastalou situaci dořešíme sami.

5. Infolinka od ráno do večera

Máte dotaz ke zboží, způsobu nákupu, reklamaci, nebo jen potřebujete zkušenou radu? Nebojte se nám zavolat na telefonní číslo: 739 433 432. Jsme vám k dispozic vždy od 8:00 ráno do 16:00 odpoledne.

Více se dozvíte na stránce: Telefonické objednávky a dotazy.

6. Naše certifikáty

Za dobu fungování našeho e-shopu se nám podařilo získat hned několik certifikátů. Díky nim si můžete být jisti, že nakupujete od solidního a prověřeného prodejce.

Čím se můžeme pochlubit:

Váš tým www.zehlicky.cz