Vakuový úložný pytel Compactor Bag Aspispace XL 140 litrů, 80 x 130 cm

Kód: ZH-RAN4746
Neohodnoceno
Značka: Compactor
215 Kč –3 %
Vakuový úložný pytel Compactor Bag Aspispace XL 140 litrů, 80 x 130 cm
215 Kč –3 % 209 Kč
Dodání do 3 dnů
Můžeme doručit do:
24.1.2022
Přetékají vám šuplíky? Jsou vaše skříně plné až k prasknutí a už vůbec netušíte, jak všechno, co nutně potřebujete, dostat do kufru? Vakuové pytle Aspispace o objemu 140 litrů jsou konkrétní a okamžitou odpovědí na problémy s úložným prostorem na oblečení, peřiny a polštáře či jiný textil.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál: nylon + polyetylen. Rozměry: 80 x 130 cm.

Už žádné přeplněné skříně

S úložnými vakuovými sáčky Compactor Aspispace dosáhnete opravdu maximální úspory místa, a to nejen doma, ale třeba i na cestách. Textilie uskladněné tímto způsobem ušetří 80 % prostoru (např. peřina o tloušťce 50 cm se ve vakuovém pytli po odsátí vzduchu zmenší na 15 cm). Pytle jsou vyrobeny z polymeru s tvarovou pamětí, proto se při opětovném vpuštění vzduchu vrátí do původního tvaru. Navíc se jedná o materiál, který nemění textilní vlákno, což v praxi znamená, že pokud do pytle vložíte vyprané a vyžehlené oblečení (doporučujeme), ve stejném stavu ho po dekompresi opět vyndáte. Sáčky jsou opakovatelně použitelné.

Odsátí vzduchu vysavačem

Patentovaný odsávací ventil

Inovovaný odsávací ventil je kompatibilní se všemi domácími vysavači (včetně vysavačů Dyson) a je navržen tak, aby zajistil optimální sání. Ventil je pouze jednocestný, proto po odsátí vzduchu nedochází k opětovnému nafouknutí vaku.

Dokonalá ochrana

Úložné vakuové pytle Compactor jsou 100 % hermeticky uzavíratelné , což zajišťuje spolehlivý plastový zip s jezdcem. Svoji roli v dokonalé ochraně hraje také vysoce pevný nylon a polyethylen, ze kterého jsou pytle vyrobeny. Díky těmto vlastnostem jsou uložené textilie chráněné před působením vnějších škodlivých vlivů jako jsou plíseň, vlhkost, roztoči, moli či prach.

Odsátí vzduchu vysavačem

Postup při ukládání textilu do vakuového úložného sáčku Aspispace

  • 1. Čisté a složené prádlo, oblečení nebo peřiny vložte do vaku.
  • 2. Uzavřete vakuový pytel pomocí plastového zipu.
  • 3. Přiložte hubici vašeho vysavače ke kompresnímu ventilu a zapněte funkci sání. Vysavač nechte zapnutý, dokud není veškerý vzduch z vaku vysátý. Potom vypněte vysavač: nebojte se, zpětný ventil zabraňuje, aby se vzduch z venku dostal opět dovnitř vaku.
  • 4. Zavřete ventil (zejména pro jeho ochranu) Nyní stačí dát pytel do skříně, pod postel, do podkroví či suterénu nebo vše nechat na očích ve vhodných designových boxech.

Doplňující informace

  • objem vakuového sáčku: 140 l
  • rozměry: šířka 80 cm x výška 130 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Úložné boxy a vaky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Materiál: nylon. polyethylen
Objem: 140.000000
Výška: 130.000000
Barva: čirá
Šířka: 80.000000
Hloubka: 0.200000
Velikost: XL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: