Ramínko na kravaty a šátky Compactor - protiskluzová úprava, 16 x 0,7 x 24,7 cm

Kód: ZH-RAN6733
Neohodnoceno
Značka: Compactor
99 Kč
Dodání do 3 dnů
Můžeme doručit do:
25.9.2020
Ramínko do skříně, které je speciálně určené pro věšení kravat a šátků. Šátky a kravaty jsou na něm zavěšeny odděleně, nezaplátejí se a neodírají se. Ramínko o rozměrech 16 x 0,7 x 24,7 centimetrů je opatřeno protiskluzovou úpravou šetrnou k zavěšeným textíliím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ramínko Compactor nabízí dostatek prostoru k pověšení mnoha kravat i šátků. Je opatřeno protiskluzovou vrstvou, která všechny kousky oblečení udrží bezpečně na místě. Zároveň je vysoce šetrná k textiliím, takže nemusíte mít obavy, že by se oblečení jakkoliv poškodilo. Celé ramínko Compactor se snadno zavěsí do skříně na ramínkovou tyč případně prostě tam, kde to budete nejvíce potřebovat. K dispozici je sedm oddělených ploch, na každou z nich se vejdou minimálně dvě kravaty/šátky. Je konec neorganizovaného skladování kravat a šátků. S tímto speciálním ramínkem budou uloženy vždy bezpečně a přehledně. Technické parametry Rozměry: 16 x 0,7 x 24,7 cm

Ramínko Compactor nabízí dostatek prostoru k pověšení mnoha kravat i šátků. Je opatřeno protiskluzovou vrstvou, která všechny kousky oblečení udrží bezpečně na místě. Zároveň je vysoce šetrná k textiliím, takže nemusíte mít obavy, že by se oblečení jakkoliv poškodilo. Celé ramínko Compactor se snadno zavěsí do skříně na ramínkovou tyč případně prostě tam, kde to budete nejvíce potřebovat. K dispozici je sedm oddělených ploch, na každou z nich se vejdou minimálně dvě kravaty/šátky.

Konec neorganizovaného skladování kravat a šátků. S tímto speciálním ramínkem budou uloženy vždy bezpečně a přehledně.

Technické parametry:

  • Rozměry: 16 x 0,7 x 24,7 cm
  • Chromovaný háček
  • Protiskluzová úprava

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.12 kg
Rozměr výrobku (cm): 16 x 0.7 x 24.7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: