Polti VAPORELLA FOREVER 657 ECO_PRO parní žehlička s generátorem

Kód: ZH-PLEU0230
Neohodnoceno
Značka: POLTI S.p.A
3 990 Kč
Dodání do 3 dnů
Můžeme doručit do:
27.10.2021
Profesionální výsledky žehlení, úspora energie a neomezené dolévání vody během žehlení. Nahřátí do 3 minut, tlak páry max. 5 BAR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální výsledky žehlení, úspora energie a neomezené dolévání vody během žehlení. Nahřátí do 3 minut, tlak páry max. 5 BAR. Vaporella 657 Forever Eco_Pro má stejně jako profesionální žehličky, hliníkovou žehlící plochu s parními otvory koncentrovanými ve špičce plochy a korkové madlo pro pohodlné uchopení a manipulaci se žehličkou. Aktivací funkce ECO je automaticky nastaven optimální tlak páry, který ušetří až 20% * elektřiny a vody. Kvalita výsledků žehlení je zaručena tlakem páry až 5 barů. Výkonný generátor s tlakem páry až 5 BAR a čerpadlem 8 BAR Neomezená doba žehlení díky odnímatelné nádržce 0,7 L Profesionální žehlička s korkovou rukojetí a hliníkovou deskou Funkce EKO pro omezení sptřeby energie a vody Rychlé nahřátí: již do 3 minut Parní regulace na generátoru Regulace teploty na žehličce ŽEHLIČKA PROFESIONÁLŮ U VÁS DOMA Opravdová profesionální žehlička má hliníkovou žehlící plochu, která přenese teplo rovnoměrně; vyšší tloušťka žehlící plochy Vám pomůže s pomačkanou látkou a korková rukojeť příjemně sedne do ruky během žehlení. Navíc má žehlící plocha od Vaporelly koncentrovány otvory pro výstup páry ve špici a tím soustředí sílu pro snadné žehlení. NEOMEZENÁ PÁRA Díky systému průběžného doplňování vody můžete žehlit po neomezenou dobu bez přerušení. Praktickým tlačítkem na žehličce můžete aktivovat režim nepřetržitého výstupu páru. VAPORELLA JE EKOLOGICKY ŠETRNÁ Chcete-li snížit spotřebu energie a vody? Aktivujte funkci ECO, která automaticky nastaví tlak páry, což šetří energii a vodu, aniž by došlo k ohrožení výsledku žehlení. VYSOKOTLAKÝ BOJLER PRO JEŠTĚ SILNĚJŠÍ PÁRU Pára generovaná bojlerem má větší sílu, díky které prolne do látky rychleji a žehlení je mnohem rychlejší. Díky tomu budete žehlit rychleji, ve vertikální poloze a také více vrstev látky najednou, jako například ubrusy a povlečení. Pro dokonalé výsledky kdykoliv. SPRÁVNÉ NASTAVENÍ PRO KAŽDÝ TYP OBLEČENÍ Každá tkanina potřebuje správné množství páry. Díky nastavení páry na generátoru je možné použít pro každý materiál správné množství a teplotu a dosáhnout tak dokonale vyžehleného prádla. RYCHLÉ PLNĚNÍ NÁDRŽKY Vyjímatelný, průhledný zásobník na vodu o obsahu 0,7 litru vody, Vám umožní kdykoliv jednoduše zkontrolovat kolik vody ještě zbývá. Perfektní pro rychlé naplnění kdykoliv, dokonce i během žehlení.

Žehlička profesionálů u vás doma

Jako pravá profesionální žehlička má hliníkovou žehlicí plochu, která přenese teplo rovnoměrně. Vyšší tloušťka žehlicí plochy Vám pomůže s pomačkanou látkou a korková rukojeť příjemně sedne do ruky během žehlení. Navíc má žehlicí plocha žehličky koncentrovány otvory pro výstup páry ve špici a tím soustředí sílu pro snadné žehlení.

Neomezená pára

Díky systému průběžného doplňování vody můžete žehlit po neomezenou dobu bez přerušení. Praktickým tlačítkem na žehličce můžete aktivovat režim nepřetržitého výstupu páru.

Vaporella je ekologicky šetrná

Chcete snížit spotřebu energie a vody? Aktivujte funkci ECO, která automaticky nastaví tlak páry, což šetří energii a vodu, aniž by došlo k ohrožení výsledku žehlení.

Vysokotlaký bojler pro ještě silnější páru

Pára generovaná bojlerem má větší sílu, rychleji prolne do látky a žehlení je méně časově náročné. Díky tomu budete žehlit rychleji i ve vertikální poloze a také více vrstev látky najednou, jako například ubrusy a povlečení. Pro dokonalé výsledky kdykoliv.

Správné nastavení pro každý typ oblečení

Každá tkanina potřebuje správné množství páry. Díky nastavení páry na generátoru je možné použít pro každý materiál správné množství a teplotu a dosáhnout tak dokonale vyžehleného prádla.

Rychlé plnění nádržky

Vyjímatelný průhledný zásobník na vodu o obsahu 0,7 litru vody Vám umožní kdykoliv jednoduše zkontrolovat kolik vody ještě zbývá. Perfektní pro rychlé naplnění kdykoliv, dokonce i během žehlení

Doplňkové parametry

Kategorie: Vaporella
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.95 kg
Žehlící plocha: Aluminium
Hmotnost: 4.3 kg
Rozměry: 25 x 38 x 27.5 cm
Doba nahřívání: <3 minuty
Stálý výstup páry: Až 110 g/min
EAN: 8007411012105.000000
Kód produktu: PLEU0230
Objem zásobníku na vodu: 0.7 litru
Maximální příkon (W): 2150 W
AntiCalc systém: ANO. přistup do boileru
Funkce EKO: -20% energie / -20% vody * Spotřeba v % v režimu ECO ve srovnání s režimem MAX.
Systém doplňování vody: Průběžné
Varovné kontrolky: Indikátor zapnutí on-off / pára připravena / nedostatek vody
Tlak generátoru: Až 5 bar
Tlak čerpadla: Max. 15 bar
Trvalý výstup páry: ANO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: