Polti VAPORELLA 2H Professional parní žehlička s generátorem

Kód: ZH-FI000031
Neohodnoceno
Značka: POLTI S.p.A
4 490 Kč
Momentálně nedostupné
Parní žehlička s bojlerem a patentovaným bezpečnostním ventilem: profesionální žehlička s Vintage designem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parní žehlička s bojlerem a patentovaným bezpečnostním ventilem: profesionální žehlička s Vintage designem. Od roku 1978 se Vaporella 2H Professional stará o italské oblečení. Klasický Vintage design, korkové madlo, hliníková žehlicí plocha s otvory soustředěnými ve špičce a boční tlačítko pro výdej páry, jej odlišují od ostatních žehlicích systémů na trhu. Praktická rukojeť zajišťuje snadné přenášení a skladování po použití. Vaporella 2H Professional umožňuje díky velkému objemu bojleru nepřetržitě žehlení až 2 hodiny. Nadčasová klasika. Parní žehlička s bojlerem a bezpečnostním ventilem Síla páry až 3 bary Žehlička s hliníkovu žehlící plochou Korkové držadlo izoluje a zůstává chladné i při delším žehlení Odnímatelná proti-skluzová podložka ze silikonu na odložení žehličky Tlačítko pro suché žehlení Již od roku 1978 vyráběná v Itálii TECHNOLOGIE VE SLUŽBÁCH BEZPEČNOST Bezpečnostní ventil bojleru se neotevře pokud je v něm jakýkoli zbytkový tlak. Tím chrání před opařením. SKUTEČNĚ PROFESIONÁLNÍ ŽEHLIČKA U VÁS DOMA Skutečné profesionální žehlička s hliníkovou žehlící plochou rovnoměrně rozděluje teplo: vyšší tloušťka žehlící plochy Vám pomůže s pomačkanou látkou a korková rukojeť příjemně sedne do ruky během žehlení. Navíc má žehlící plocha Vaporella otvory koncentrované ve špici a tím soustředí sílu páry ve špičce, čímž usnadňuje žehlení odolných záhybů. POHODLÍ BĚHEM PAUZY Přenosná žehlící proti-skluzová podložka ze silikonu Vám umožní během přestávky v žehlení nebo při posouvání prádla, položit žehličku přímo na žehlícími prkně. JEDNODUCHÝ TRANSPORT Díky integrovanému robustnímu madlu je přenášení a uložení Vaporelly jednoduché a bezpečné. VYSOKOTLAKÝ BOJLER PRO MOGUTNÝ PARNÍ VÝSTUP Pára generovaná bojlerem má větší sílu, díky které prolne do látky rychleji a žehlení je mnohem rychlejší. Díky tomu budete žehlit rychleji, ve vertikální poloze a také více vrstev látky najednou, jako například ubrusy a povlečení. Pro dokonalé výsledky kdykoliv. KVALITA VYROBENÁ V ITÁLII Vaporella Super Pro byla navržena a kompletně sestavena v Itálii. Pozornost byla věnována každému výrobnímu kroku a tím zaručujeme kvalitu hotového výrobku.

Technologie ve službách bezpečnosti

Bezpečnostní ventil bojleru se neotevře pokud je v něm jakýkoli zbytkový tlak. Tím Vás chrání před opařením.

Skutečně profesionální žehlička u vás doma

Jako pravá profesionální žehlička s hliníkovou žehlicí plochou rozděluje teplo rovnoměrně. Vyšší tloušťka žehlicí plochy Vám pomůže s pomačkanou látkou a korková rukojeť příjemně sedne do ruky během žehlení. Navíc má žehlicí plocha Vaporella otvory koncentrované ve špici a tím soustředí sílu páry ve na jednom místě, čímž usnadňuje žehlení odolných záhybů.

Pohodlí během pauzy

Přenosná žehlicí protiskluzová podložka ze silikonu Vám umožní, během přestávky v žehlení nebo při posouvání prádla, položit žehličku přímo na žehlicími prkně.

Jednoduchý transport

Díky integrovanému robustnímu madlu je přenášení a uložení Vaporelly jednoduché a bezpečné.

Vysokotlaký bojler pro mohutný parní výstup

Pára generovaná bojlerem má větší sílu, rychleji prolne do látky a žehlení je tak méně časově náročné. Díky tomu budete žehlit rychleji i ve vertikální poloze a také více vrstev látky najednou, jako například ubrusy a povlečení. Pro dokonalé výsledky kdykoliv.

Kvalita vyrobená v itálii

Vaporella Super Pro byla navržena a kompletně sestavena v Itálii. Pozornost byla věnována každému výrobnímu kroku a tím zaručujeme kvalitu hotového výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vaporella
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.6 kg
Žehlící plocha: Aluminium
Rozměry: 27 x 32 x 23 cm
Váha: 6.6 kg
Systém doplňování vody: jednorázové - zásobník 1.3 L
Stálý výstup páry: Až 80 g/min
EAN: 8007411000317.000000
Kód produktu: FI000031
Maximální příkon (W): 1750 W
Maximální tlak: 3 bary
Varovné kontrolky: Indikátor zapnutí on-off / pára připravena / zapnout - vypnout boiler
Přenášecí rukojeť: ANO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: