Polti KALSTOP FP2003 přípravek proti vodnímu kameni pro parní čističe a žehličky

Kód: ZH-PAEU0094
Neohodnoceno
Značka: POLTI S.p.A
349 Kč
Dodání do 3 dnů
Můžeme doručit do:
27.10.2021
Položka byla vyprodána…
Přírodní odstraňovač vodního kamene pro parní generátory. Zvyšuje jejich životnost a udržuje vysoký výkon přístroje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁVOD: Přípravek určený k prevenci usazování vodního kamene v bojlerech parních žehliček a čističů. Obsahuje tanát železa, který redukuje množství kyslíku ve vodě, působí preventivně proti usazování vodního kamene a korozi, čímž chrání kovové části bojleru. Kalstop FP2003 není určen pro zařízení s tepelným výměníkem a klasické napařovací žehličky. Pravidelné používání přípravku zajistí: •delší životnost zařízení •sníženou vlhkost páry •větší množství vyvinuté páry •úsporu energie Návod k použití Modely s bojlerem a bezpečnostním ventilem • Běžné dávkování: Do bojleru Vaporetta či Vaporelly nalijte výrobcem doporučené množství vody. Odstraňte víčko ampule a půlku jejího obsahu vylijte do bojleru s vodou. Přístroj uveďte do chodu a používejte standardním způsobem. •Pokud je ve vaší lokalitě výrazně tvrdší voda, můžete použít až jednu ampuli přípravku na jeden litr vody. •Zvláštní údržba:Je-li již na stěnách bojleru usazena vrstva vodního kamene, nalijte do bojleru půl litru vody a do ní pět ampulí Kalstop FP2003. Zapněte přístroj, a jakmile bude pára připravena k použití, všechnu ji vypusťte žehlící plochou žehličky či parní pistolí čističe. Pokud krusta vodního kamene zmizela, můžete pokračovat v běžném používání zařízení i dávkování přípravku. •Každé dva měsíce bojler vypláchněte čistou vodou a tu následně vylijte. Uvidíteli ve vylité vodě hnědé usazeniny, jedná se o správně zneutralizovaný vodní kámen přípravkem Kalstop FP2003. Modely s možností průběžného doplňování vody • Běžné dávkování:Obsah jedné ampu­le vylijte do nádoby s pěti litry vody. Touto vodou poté průběžně plňte bojler zařízení. • Zvláštní údržba:Pokud je na stěnách bojleru již silná krusta vodního kamene, kontaktujte nejbližší autorizovaný servis. Přístroje s tepelným výměníkem • Nepoužívejte přípravek Kalstop FP2003. Bojler plňte výhradně demineralizovanou vodou. Přípravek nepožívejte a uchovávejte jej mimo dosah dětí. Při kontaktu s očima je okamžitě důkladně vypláchněte proudem vody. Složení: tanát železa v netěkavém roztoku vody. Ph 10,5.Kalstop FP2003 je přípravek na přírodní bázi. Podléhá biologickému rozkladu a je netoxický. Přípravek se prodává v balení po 20 ampulích a lze zakoupit pouze online na www.polti.cz a na uvedených výdejních místech. VLASTNOSTI Stop vodnímu kameni Přípravek Kalstop FP2003 působí preventivně proti ukládání vodního kamene uvnitř bojleru parních žehliček a čističů. Stálá kvalita páry Díky svým účinkům Kalstop FP2003 zlepšuje kvalitu vyvíjené páry. Ta obsahuje méně vody a je jí více. Šetrnost k přírodě Kalstop FP2003 je odvápňovač založený na přírodní bázi. Podléhá biologickému rozkladu a není toxický. Zároveň zvyšuje efektivitu spotřebičů Polti, což vede k úspoře vody i elektrické energie.

 NÁVOD:

Přípravek určený k prevenci usazování vodního kamene v bojlerech parních žehliček a čističů. Obsahuje tanát železa, který redukuje množství kyslíku ve vodě, působí preventivně proti usazování vodního kamene a korozi, čímž chrání kovové části bojleru. Kalstop FP2003 není určen pro zařízení s tepelným výměníkem a klasické napařovací žehličky.


Pravidelné používání přípravku zajistí:

delší životnost zařízení

sníženou vlhkost páry

větší množství vyvinuté páry

úsporu energie


Návod k použití


Modely s bojlerem a bezpečnostním ventilem

Běžné dávkování:


Do bojleru Vaporetta či Vaporelly nalijte výrobcem doporučené množství vody. Odstraňte víčko ampule

a půlku jejího obsahu vylijte do bojleru s vodou. Přístroj uveďte do chodu a používejte standardním způsobem.


Pokud je ve vaší lokalitě výrazně tvrdší voda, můžete použít až jednu ampuli přípravku na jeden litr vody.


Zvláštní údržba:Je-li již na stěnách bojleru usazena vrstva vodního kamene, nalijte do bojleru půl litru vody a do ní pět ampulí Kalstop FP2003. Zapněte přístroj, a jakmile bude pára připravena k použití,

všechnu ji vypusťte žehlící plochou žehličky či parní pistolí čističe. Pokud krusta vodního kamene zmizela, můžete pokračovat v běžném používání zařízení i dávkování přípravku.


Každé dva měsíce bojler vypláchněte čistou vodou a tu následně vylijte.

Uvidíteli ve vylité vodě hnědé usazeniny, jedná se o správně zneutralizovaný vodní kámen přípravkem Kalstop FP2003.


Modely s možností průběžného doplňování vody

Běžné dávkování:Obsah jedné ampu­le vylijte do nádoby s pěti litry vody. Touto vodou poté průběžně plňte bojler zařízení.

Zvláštní údržba:Pokud je na stěnách bojleru již silná krusta vodního kamene, kontaktujte nejbližší autorizovaný servis.


Přístroje s tepelným výměníkem

Nepoužívejte přípravek Kalstop FP2003. Bojler plňte výhradně demineralizovanou vodou.

Přípravek nepožívejte a uchovávejte jej mimo dosah dětí. Při kontaktu s očima je okamžitě důkladně vypláchněte proudem vody.


Složení:

tanát železa v netěkavém roztoku vody. Ph 10,5.Kalstop FP2003 je přípravek na přírodní bázi. Podléhá biologickému rozkladu a je netoxický.


Přípravek se prodává v balení po 20 ampulích a lze zakoupit pouze online na www.polti.cz a na uvedených výdejních místech.

VLASTNOSTI

Stop vodnímu kameni
Přípravek Kalstop FP2003 působí preventivně proti ukládání vodního kamene uvnitř bojleru parních žehliček a čističů.

Stálá kvalita páry
Díky svým účinkům Kalstop FP2003 zlepšuje kvalitu vyvíjené páry. Ta obsahuje méně vody a je jí více.

Šetrnost k přírodě
Kalstop FP2003 je odvápňovač založený na přírodní bázi. Podléhá biologickému rozkladu a není toxický. Zároveň zvyšuje efektivitu spotřebičů Polti, což vede k úspoře vody i elektrické energie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odvápnění
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.14 kg
Hmotnost: 0.14 kg
Kód produktu: PAEU0094
Rozměry balení D x Š x V: 18 x 8 x 2.5 cm
Obsah balení: 20 ampulek. každá po 5 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: