Compactor 2.0. vakuový úložný box s vyztuženým pouzdrem - XL 150 litrů, 55 x 40 x 30

Kód: ZH-RAN7117
Neohodnoceno
Značka: Compactor
799 Kč
Momentálně nedostupné
Uspořádat věci v domácnosti chytře, úsporně a zároveň stylově by mohl být oříšek. Ne však pro vakuový úložný box o objemu 150 litrů s pevným pouzdrem Compactor, který dokáže ušetřit až 75 % vašeho úložného prostoru a ochránit textil před vnějšími vlivy. Roztoči ani moli už si na vaší oblíbené zimní bundě nesmlsnou. Díky atraktivnímu designu pevného pouzdra lze navíc věci skladovat přímo na očích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když méně znamená více

Hlavní výhodou kompresního úložného 3D vaku je velká úspora místa. Textilie uskladněné tímto způsobem ušetří 75 % prostoru . Vnitřní vak je vyroben z polymeru s tvarovou pamětí, proto se při opětovném vpuštění vzduchu vrátí do původního tvaru. Navíc se jedná se o materiál, který nemění textilní vlákno, což v praxi znamená, že pokud do pytle vložíte vyprané a vyžehlené oblečení (doporučujeme), ve stejném stavu ho po dekompresi opět vyndáte. Vnitřní vak je k vnějšímu pouzdru připevněn patentovaným systémem, který zajišťuje dokonalou funkčnost.

Odsátí vzduchu vysavačem

Patentovaný odsávací ventil

Inovovaný odsávací ventil je kompatibilní se všemi domácími vysavači (včetně vysavačů Dyson) a je navržen tak, aby zajistil optimální sání. Ventil je pouze jednocestný, proto po odsátí vzduchu nedochází k opětovnému nafouknutí vaku.

Dokonalá ochrana

Úložné vakuové boxy Compactor jsou 100 % hermeticky uzavíratelné , což zajišťuje spolehlivý plastový zip s jezdcem. Svoji roli v dokonalé ochraně hraje také vysoce pevný nylon a polyethylen, ze kterého jsou pytle vyrobeny. Díky těmto vlastnostem jsou uložené textilie chráněné před působením vnějších škodlivých vlivů jako jsou plíseň, vlhkost, roztoči, moli či prach.

Stylové uskladnění

Vnější box je navržen tak, aby uskladněné věci zabraly nejen co nejméně místa (je stohovatelný), ale aby také skvěle vypadal. Díky atraktivnímu designu tak můžete skladovat věci přímo na očích. Je vyroben z pevného kartonu, který je potažen netkanou textilií (různé designy) a je možné ho v případě potřeby ručně omývat.

Praktické popruhy

Obsah pouzdra lze zajistit vnitřním stahovacím popruhem a je tedy možné skladovat věci bezpečně i ve vertikální poloze. Víko je pak připevněno stejným druhem popruhu z vnější strany. Praktičnost celému boxu dodávají zesílené rukojeti pro snadnou manipulaci a rámeček na organizační štítek.

Odsátí vzduchu vysavačem

Postup při ukládání textilu do vakuového úložného boxu

  • 1. Čisté a složené prádlo, oblečení nebo peřiny vložte do vaku. Naplňte vak až do výšky ventilu.
  • 2. Uzavřete kompresní vak pomocí plastového zipu.
  • 3. Přiložte hubici vašeho vysavače ke kompresnímu ventilu a zapněte funkci sání. Vysavač nechte zapnutý, dokud není veškerý vzduch z vaku vysátý. Poté vypněte vysavač (nemusíte se obávat, zpětný ventil zabraňuje, aby se vzduch z venku dostal opět dovnitř vaku).
  • 4. Zavřete ventil (zejména pro jeho ochranu) a poté uzavřete celý box. Nyní stačí dát box do skříně, do podkroví nebo suterénu, do police v obývacím pokoji nebo například pod postel.

Doplňující informace

  • objem vnitřního boxu: 150 l
  • rozměry uložného boxu: šířka 55 cm x výška 30 cm x hloubka 40 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Ukládání oblečení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.53 kg
Materiál: polyethylen. nylon
Objem: 150.000000
Výška: 30.000000
Barva: béžová
Šířka: 55.000000
Hloubka: 40.000000
Velikost: XL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: